Cijeli svijet u meni

Ajde da ja napišem nešto lijepo… 🙂

Neki dan mi je bio baš onaj od dana kad ste sretni “bez razloga”. Navečer dođem ja u svoju omiljenu birtiju i tamo sjede gazda, jedan poznanik i prekrasan zlatni retriver. Budući da inače obožavam životinje odmah sam se sagnula do njega i podragala ga (cijelo vrijeme čistim u sebi). Dok sam ga tako dragala, pesek me gledao u oči.
Budući da znam da vlasnici pasa baš ne vole da im se pesek dira, jer nisu sigurni kako bi pesek mogao reagirati, pustim ga i sjednem nasuprot njih.
Nisam mogla skinuti pogled s njega, a ni on s mene (pesek, ne gazda 😀 ) i ja i dalje u sebi vrtim: volim te, volim te, hvala ti. I u jednom trenu dok smo se tako gledali ne trepćući, kao da sam čula glasić u glavi: Pa ti si tu!! Ti znaš!!

Nasmijala sam se u sebi i rekla: Da, tu sam. S tobom.
A pesek je unatoč naredbi gazde da se ne miče ipak došao k meni, sjeo pred mene tako da ga mogu podragati i dalje ne skidajući pogled s mene.

Poseban osjećaj kad osjetiš sebe u nekome i nekog u sebi… Osjećala sam cijeli svijet u sebi, srce toliko veliko i puno ljubavi. ♥ ♥ ♥ ♥

– Anita Migles

Komentiraj